Özel Haber

Rus Büyükelçi Katili, FETÖ’cü çıktı (ÖZEL HABER)

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) sosyal medya militanları, Rus Büyükelçi’ye  saldıran kişinin Ak Parti’li olduğu yalanını bir fotoğrafla yaydılar.

Emre Uslu, Bülent Keneş ve Tuncay Opçin, Rus Büyükelçisi Andrey Karlov Çağdaş Sanatlar Merkezi’ndeki resim sergisinin açılışında silahlı saldırıya uğramasını, AK Parti Kastamonu Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi ’e bağladı. Her yolu mubah gören FETÖ’nün sosyal medya militanları, bir fotoğrafla alçakca algı oparasyonları başlatıllar. Fotoğrafta iddia edilen kişi, AK Parti Kastamonu  Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olduğu öğrenildi.

FETÖ tarafından alçakca hedef gösterilen Çetin konu ile ilgili sosyal medya sayfasından açıklama yaptı. Çetin yaptığı açıklamada,” iyi akşamlar ben Ahmet Çetin, 1993 Malatya doğumluyum. AK Parti Kastamonu Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesiyim. Sosyal medyada, Rusya Büyükelçisi’nin katili olarak lanse edilmeye çalışılıyorum. Bu adice karalamaya karşı her türlü yasal haklarımı kullanacağımı bildiririm,” açıklamasında bulundu.

Fethullahçı Terör Örgütü’nün azılı militanları, Tuncay Opçin, Bülent Keneş ve Emre Uslu sosyal medyada bakın Ahmet Çetin’i nasıl hedef tahtasına koydu.

fotosop4

fotosop1

fotosop2

fotosop3

fotosop4

İŞTE GERÇEK

fotosop6

Etiketler
Devamını Oku »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir