AvrupaBilim & TeknolojiDünyaEkonomiGüncelKültür

“Güngör’ün ‘Bildiri’sine imza atanlar; Buyrun buna da imza attın”

Fethullahçı yazar ’ün sözde ‘’ kampanyasına tepkiler durmak bilmiyor. Sosyalmedya Facebook sayfasından yorum yazarak tepki gösteren , Güngör kendi egosunu tatmin etmek için kendisine yakın olanları toplamış PKK ve FETÖ’cülerle  zorla imza attırarak kendisini tatmin etmiştir ifadelerinde bulunuldu.

Yorum yaparak tepki gösteren, Haydar Kızılkaya adlı bir vatandaş, “Veyis Güngör ve Ahmet Suat Arı adlı ikilisini temyize çıkarmak için imza atanlar. Siz gerçekten toplumun ahlakını, namusunu ve bütün değerlerini düşünüyorsanız. Buyrun Irkçı Wildirs’ın parti mensupları dinimize açık açık saldırıyor. Siz toplumu uyutmayı bırakın asıl bu konulara toplumu yönlendirin” diyerek Wilders’in parti üyesi ve Utrecht belediye meclis üyesi adayı Henk van Deún açıklamasını paylaştı.

İşte Haydar Kızılkaya’nın yaptığı o paylaşım ve gösterdiği tepki:

“Irkçı-Faşist Wilders’ın parti belediye meclis üyesi adayı Henk van Deún (62) İslam’a ve Camilere ateş püskürdü. İslam ve Cami karşıtı H Van Deun, Bingo FM radyosuna yaptığı açıklamasında, camiler yakılmalı, İslam bir din değil ideoloji, Ülkemizde camilerin yeri yoktur,” diyerek İslam dinine ve camilere hakaret etti.

Güngör adlı tescilli Fetullahçı’nın dinimize ve bütün değerlerimize yapılan saldırıları neden kınamıyor? Neden milli ve manevi değerlerimize kendi egosuna sahip çıktığı gibi sahip çıkmıyor? AK Parti ve UETD’den kovulan Veyis Güngör, imza atanlar üzerinden PKK’yi aklıyor meşrulaştırıyor.

YeniVatanGazetesi.com

BENZER HABERLER:

Veyis Güngör, Metin Külünk’u Tehdit Etti

Özel Haber | Ahmet Suat Arı’dan Hollanda Türklerine: KUMPAS!

Yavuz Nufel SonHaber.eu’den ayrıldı mı?

Hollanda medyası: SonHaber.eu nitelikli dolandırıcı

Zaman Gazetesi Yazarı Veyis Güngör Uyuyan Hücreleri Harekete Geçirdi

Fatih Okumuş, Remzi Kabadayı’ya saldırdı

FATİH OKUMUŞ GÖREVDEN ALINDI!

Etiketler
Devamını Oku »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir