Dünya

ANGİAD'dan ATO yönetimine “hayırlı olsun” ziyareti

ANKARA (AA) – Ankara Ticaret Odası () Yönetim Kurulu Başkanı , ATO olarak sivil toplum örgütlerini yanlarında görmek istediklerini belirterek, “Kapılarımız sizlere sonuna kadar açık. Gelin Ankara için birlikte çalışalım.” ifadelerini kullandı.

ATO’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Ankara Genç İşadamları Derneği () Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, ATO Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen Baran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Baran, ATO’yu layık olduğu yere çıkarmayı, tüccara ve başkente hizmet etmeyi amaçladıklarını belirterek, “ATO olarak sivil toplum örgütlerimizi yanımızda görmek istiyoruz. Kapılarımız sizlere sonuna kadar açık. Gelin Ankara için birlikte çalışalım. Fikirleriniz bizim için çok önemli. Odamızı mutfak olarak kullanalım, burada esnafımızın tüccarımızın yararına fikirler pişirelim.” değerlendirmesinde bulundu.

Baran, Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğine işaret ederek, “İçeride ve dışarıda hem ekonomik hem de fiziki saldırılar var. Bu şartlar altında tüccarımıza fayda sağlayalım, moral destek verelim.” dedi.

ANGİAD Başkanı Altındağ da ATO’nun Türkiye’nin en büyük 2. ticaret odası olduğuna dikkati çekerek, başkanlık seçim sonuçlarının başkente hayırlı olmasını diledi.

Baran’ın “birlikte çalışma” önerisini memnuniyetle karşılayan Altındağ, “Elimizden ne geliyorsa, tüm gayretimizle yanınızdayız. Söz konusu Ankara olunca akan sular duruyor. Her türlü projeyi yapmaya hazırız.” ifadelerini kullandı.

Etiketler
Devamını Oku »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir