Dünya

AK Parti'den Çevik Kuvvet'e taziye ziyareti

ANKARA (AA) – , “Ne yaparlarsa yapsınlar başaramayacaklar. Her zaman polisimizin yanındayız.” dedi.

Yazıcı ve beraberindeki heyet, İstanbul’daki terör saldırısında polislerin şehit olması nedeniyle Ankara Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, polislerle sohbet eden Yazıcı, “780 bin kilometrekare vatan toprağı hepimizin. Bu vatan milletimizin ortak değeridir. Çünkü biz, hep birlikte Türkiyeyiz. Bayrağımızın rengi şehidimizin kanından geliyor. Hilal bağımsızlığımızın ifadesi, yıldız şehidimizin kendisidir.” diye konuştu.

“Güçlü liderlerle ülkeler de güçlü olur.” diyen Yazıcı, şunları kaydetti:

“Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile daha güçlü Türkiye olduk, bu yolda ilerleyeceğiz. Ne yaparlarsa yapsınlar başaramayacaklar. Her zaman polisimizin yanındayız. Polisimizle her zaman gurur duyduk, duymaya devam edeceğiz.”

Yazıcı, burada Ankara Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan ile Çevik Kuvvet Şube Müdürü Yılmaz Ergan’dan, faaliyetlerine ilişkin bilgi aldı.

Ziyarette, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, Bursa Milletvekili Bennur Karaburun, Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu ile diğer yetkililer de hazır bulundu.

Etiketler
Devamını Oku »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir